piątek, 23 listopada 2012

` siemka ; )

` hejo tu Mysia :3 sorki , że się nie odzywałam , ale mama po wywiadówce ;c ehh .. kara na kompa żal ;/
Widzę , że Pyśka się w tym czasie nie udzielała ;/ -_- DZIĘKI PYŚKA ;/ / ~Mysia ; 3

niedziela, 18 listopada 2012

` hejooo ! :3

 ~ siemka . ! This is blog Mysi i Pyśki ! ; * Postaramy się być na bieżąco z postami i wgl :) O czym będziemy pisać ? Hmm. Myślę , że o nas , o życiu towarzyskim , o przyjaciołach itp. ZAPRASZAMY DO CZYTANIA // ~Mysia ~Pyśka ; *